Co přináší thajské masáže?

Je důležité ujasnit si, co od masáže očekáváte, a na základě toho se rozhodnout pro výběr salónu, do kterého půjdete. Pokud hledáte nevšední zážitek v luxusním prostředí nebo jen exotickou masérku, doporučuji zajít si do jednoho z mnoha salónů, které nabízí nepřeberné množství variant thajské masáže a mají pouze thajské masérky.

V případě, že Vám záleží více na kvalitě masáže a chcete si dopřát ničím nerušenou relaxaci, vybírejte již pečlivěji. Ne podle národnosti masérky, ale podle míry jejího vzdělání. Dosažené vzdělání a získané certifikace jsou v případech většiny salónů s mnoha masérkami téměř nedohledatelná. Pochopitelně můžete vzít v potaz také to, jaké zkušenosti s masáží mají Vaši blízcí a reference maséra.

Pokud máte nějaké aktuální zdravotní problémy či omezení, doporučuji najít masérku se znalostmi ze západní medicíny. Taková masérka může být jak češka, tak Thajka, ale s patřičným vzděláním a zkušenostmi s prací s takto zdravotně omezenými lidmi. Mezi časté zdravotní potíže, které lidé potřebují řešit, patří boleti zad. Správně vedená masáž zad pak může velmi pomoci. I zde je však nutná dobrá znalost anatomie těla a západní medicíny.

Kde a jak najít dobrého maséra?

Při zdravotních omezeních je vhodné mít dobrého maséra v blízkosti Vašeho bydliště, abyste nemuseli jezdit pro úlevu daleko. Pokud budete na internetu hledat maséra v Brně, můžete zadat do vyhledávače například masér Brno a vybrat si z celé řady nabídek. Vždy však mějte na zřeteli, že rozhodující je kvalita masáže! Při výběru proto nespěchejte, zjistěte si, jestli má někdo z přátel zkušenosti s daným masérem a před samotnou masáží si s ním nejprve v klidu popovídejte. Pokud masér spěchá a nebaví se s Vámi, je to první signál, že se Vám pak nebude plně věnovat.

Nataša, thajské masáže Brno

Komentáře jsou zakázany.