Maséři a fyzioterapeuti Brno

SENstudio

SENstudio je už od roku 2008 vyhledávaným místem na masáže vedoucí k odreagování. Přijďte si k nám užít odpočinek, obnovit zdraví i životní vitalitu. Relaxaci těla i duše najdete v moderních a příjemných prostorách, kde o vás budou pečovat zkušené masérky s lidským přístupem a širokou praxí. Celý náš tým se vám bude věnovat s úsměvem a s maximální péčí. Přijďte si užít po perném dni pohodu, relaxaci a uvolnění v příjemném prostředí našeho masážního studia. Těšíme se na vás!

Masérka a fyzioterapeutka Mgr. Nataša Háková

Nataša

Nataša je specialistkou zejména na tradiční thajskou masáž. Bolí vás celé tělo? Cítíte se ve stresu a přepracovaní? Díky jejím masážím si udržíte zdraví i duševní pohodu. Budete se po nich cítit volní, odpočatí a plní energie.

 • Nabízí více jak 6 let praxe a zkušeností
 • Masáž studovala na prestižních školách v Chiang Mai a Bangkoku
 • Fungování lidského těla poznávala na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity
 • Znalosti fyzioterapie dosáhla na soukromé ambulanci rehabilitace

Masérka a fyzioterapeutka Mgr. Marie Křivánková

Marie

Maruščinou specializací je pomáhat vám od akutních a chronických bolestí. Trápí vás nějaké? Pomocí kombinace thajské masáže a správné fyzioterapie jich vaše tělo zbaví, odstraní funkční poruchy i zajistí jeho další bezvadné fungování.

 • Maruška studovala fyzioterapii na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity
 • Praktické zkušenosti získala na soukromé rehabilitační ambulanci
 • Absolvovala studijní pobyty na škole thajských masáží v Chiang Mai
 • Techniky terapeutické masáže si osvojila také při práci v luxusním spa hotelu Westin v Britské Kolumbii
 • Vyučuje kurzy zdravotního cvičení a jógu ve studiu Happyoga na Mendlově náměstí
 • Vzdělává se ve švýcarském terapeutickém konceptu Spiraldynamik
 • Věnuje se technice běhání a rozboru pohybu při běhu

Mgr. Adriána Hanáková

Fyzioterapie Brno

Cítíte se unavení a bolí Vás tělo? Adriana je zkušená fyzioterapeutka, která Vám ráda pomůže a pomocí thajské masáže uleví Vašemu tělu i duši.

 • Obor fyzioterapie vystudovala na Slovenské zdravotnické univerzitě
 • V průběhu 3 a půl roční praxe získala mnoho zkušeností s poruchami pohybového aparátu na soukromé ambulantní rehabilitaci (na Slovensku).
 • Thajské masáže studovala ve škole Chiang Mai

Více o našem masážním studiu


icon

Masérky vyškolené v thajských školách

Vaše tělo si zaslouží to nejlepší zacházení a to u nás také dostane. Naše masérky si totiž umění thajských masáží osvojily přímo u mistrů, kteří své zkušenosti i dovednosti masáže předávají dál žákům ve vyhlášených školách v srdci severního Thajska Chiang Mai a chrámové škole Wat Pho v Bangkoku. V zemi, ve které blahodárná a ozdravující masáž neodmyslitelně patří ke každému dni, si naše masérky vzdělaní a schopnosti pravidelně doplňují a zdokonalují.


icon

Klasická thajská masáž a moderní medicína

U nás si vyzkoušíte nejen účinky umění thajské masáže, co se po tisíciletí vyvíjela v mystickém prostředí buddhistických chrámů. Dostane se vám i odborné péče adekvátní znalostem a poznatkům moderní medicíny. Poznatky ze studií na lékařské fakultě v Brně, praxe na soukromých rehabilitačních ambulancích i praktické terapeutické kurzy, to vše pomůže k tomu, aby vaše tělo v naší péči fungovalo bez bolestí a bez všech funkčních poruch.


icon

Uvolnění mysli, ozdravení a revitalizace celého těla

Příjemná a klidná thajská masáž má neobyčejné relaxační účinky. Dokonale si během ní odpočinete a doslova se nabijete novou životní energií. Pomůže vám odstranit nahromaděný stres, napětí a únavu. Pravidelná masáž posílí činnost vašich vnitřních orgánů, uleví vám od svalové bolesti a zlepší celkovou hybnost kloubů. Zlepší vaše fyzické zdraví a budete se po ní cítit perfektně zregenerováni a odpočatí.icon

Thajská masáž v Brně, nedaleko centra města

Přijďte si odpočinout a zregenerovat se do příjemných a moderních prostor v přívětivém místě nedaleko centra Brna. Sídlíme v tiché ulici, uprostřed zahrad ve čtvrti plné hezkých vilek, která je zárukou klidného prostředí, kde vaši relaxaci nebude nic rušit. Dostanete se k nám snadno autem, které bez problému zaparkujete přímo před masážním studiem, nebo městskou hromadnou dopravou: tramvajová zastávka je jen pár minut volné chůze.


icon

Harmonický a moderně zařízený masérský salón

Pečovat o vás budeme v moderních a světlých prostorách, které jsme rekonstruovali přesně podle nároků, jaké moderní masážní studio vyžaduje. Je dostatečně velkoryse koncipované, vybavené velkými originálními asijskými měkkými matracemi, aby vám poskytlo veškeré pohodlí, které si zasloužíte. Masážní studio je vzdušné, plné světla a zároveň vám nabídne dostatečnou intimitu a soukromí. K dispozici budete mít útulnou šatnu i sprchu a rádi vám podáme občerstvení.


icon

Příjemné ceny všech druhů masáží i fyzioterapie

Po masážích v našem studiu se budete cítit odpočatí a zrelaxovaní a vaše tělo bude zbavené bolesti. Nabídneme vám péči, kterou v Brně jinde nedostanete. Komplexní revitalizace je zážitek, který si vychutnáte pouze u nás. Nekonkurujeme cenou, ale kvalitou, přesto víme, že vás příjemně překvapí i cena masáže. Už jste u nás byli a masáž se vám zalíbila? Předplaťte si 5 procedur stejného druhu a my vám jako poděkování poskytneme slevu 10 %.

Objednejte se