Masáž Brno

senstudio-6 (Custom)SENstudio je moderní masérské studio v klidné lokalitě nedaleko centra Brna. Během několika let jsme postupně vytvořili harmonické prostředí s komfortním masérským vybavením i zázemím. Před masáží se můžete osprchovat a převléct do pohodlného, volného oblečení, které Vám zapůjčíme. Samotné masáže pak probíhají v několika místnostech, které jsou vybaveny masážními lehátky a prostornými futony. Díky tomu se při masáži budete vždy cítit pohodlně a nic vás nebude jakkoli rušit. Přijďte se sami přesvědčit o našich kvalitách, nebo věnujte vašim blízkým dárkový poukaz na masáž. Další podrobné informace o masážích vám rádi sdělíme telefonicky nebo mailem. Ceny masáží jsou uvedeny v našem ceníku a odvíjejí se nejen od délky masáže, ale také jejího typu.

Pro koho jsou masáže vhodné

Masáže jsou vhodné zejména, pokud vás trápí bolesti zad, ale také při ztuhlé šíji. Problémy s páteří bývají také často příčinou bolestí hlavy. Pravidelně prováděná masáž zad a šíje je v takových případech velmi vhodná. Masáže mohou pomoci jak při akutních, tak chronických potížích s pohybovým aparátem. Kromě thajských masáží provádíme také individuální fyzioterapii, v rámci které vás naučíme jak správně zatěžovat tělo a pomůžeme tak předejít problémům s jeho fungováním. Masáž je ideální cestou k dosažení harmonie mysli a těla. Masáže jsou vhodné pro ženy i pro muže jakéhokoli věku.

Relaxační masáž

Nejste nemocní, nemáte potíže, ale potřebujete relaxovat a načerpat nové síly? Přijďte k nám a vyberte si z naší nabídky masáží. Budeme vás hýčkat speciálními vonnými oleji a hlavně masírovat tak, jak to vaše tělo vyžaduje. Uděláme zkrátka vše pro navození relaxace a vaši spokojenost.

Masírované partie

Masáž zad a šíje

Žijeme uspěchané době, plné počítačů a sedavé práce. Trpíme proto nedostatkem pohybu, chybí nám aktivita a fyzický kontakt. Masáže zad a šíje jsou proto velmi oblíbené.

Cena masáže zad a šíje

Masáže celého těla

Vyzkoušejte masáž celého těla, která je lahůdkou milovníků hluboké relaxace. Masírujeme všechny části pohybového aparátu se zaměřením na bolavé partie.

Cena masáže celého těla

Reflexní masáž nohou

Reflexní terapie, jak se také masáži nohou říká, neslouží jen k relaxaci a uvolnění chodidel, ale je také vyjímečnou, prastarou diagnostickou a léčebnou metodou.

Cena reflexní masáže nohou

 

Objednejte se