Při terapii thajskou masáží dobijete životní energii a zlepšíte svůj zdravotní stav. Zbavíte se nahromaděného stresu a pocitu přepracovanosti. Dostane se vám péče zkušených masérek, co se svému umění naučily v Thajsku přímo u mistrů masáže. Dopřejte tedy svému tělu odpočinek, svěřte je do našich rukou a načerpejte u nás nové síly!

Thajská masáž vám pomůže při prevenci i při léčbě konkrétních potíží. Má totiž široké spektrum využití a už od pradávna se používá v boji s chorobami. Zvýší výkonnost vašeho pohybového systému a posílí i váš systém fyziologický.

Snížení svalového napětí a stresu vám přinese thajská masáž nohou a reflexologie chodidla. Velmi příjemná a komplexní procedura pozitivně ovlivní váš oběhový a nervový systém a skrze reflexní body a dráhy stimuluje tělesné orgány a zlepší jejich funkčnost. Je vhodná pro každého, bohužel kromě nastávajících maminek v prvním trimestru a osob s poraněním kůže v oblasti nohou.

Tradiční thajská masáž

Příjemná a klidná masáž vás zbaví napětí a stresu. Je příjemná, klidná a samozřejmě i bezbolestná. Uleví vám od bolestí zad, protáhne vaše tělo a rozproudí v něm životní energii. Budete po ní dokonale odpočatí, ale i plní energie.

Thajská olejová masáž

Masírováním těla přírodní směsí jemných a vonných olejů vám pomůže relaxovat. Vrátí vašemu tělu i mysli klid a odbourá nahromaděný stres. Blahodárně působí na vaši pokožku a povzbudí vás. Na konci masáže tedy budete příjemně odpočatí.

Thajská reflexní masáž nohou

Zbaví vás bolesti nohou a přinese úlevu od únavy po celodenní zátěži. Dokonale uvolní stres a skrze reflexní body harmonizuje funkci vnitřních orgánů. Tato velmi příjemná a komplexní procedura také sníží napětí ve vašich svalech.

Individuální fyzioterapie

Individuální fyzioterapie vám pomůže při léčbě funkčních poruch pohybového systému. U akutních stavů vám uleví od bolesti a u těch chronických pomůže k bezbolestivému fungování vašeho těla a naučí vás jej harmonicky zatěžovat.

Nevíte si rady s výběrem vhodné masáže? Nebojte se, rádi Vám navrhneme služby šité na míru Vašim potřebám.

Objednejte se

Naši klienti doporučují